Darmowe auto z OC sprawcy

Wywiadu udzielił Ireneusz Baran, prezes Rent Car Polska.

Strona internetowa: http://rentcarpolska.pl/

Redakcja: Jak wyglądały początki w wypożyczalni Rent Car Polska?
Ireneusz Baran: Nasza wypożyczalnia Rent Car Polska funkcjonuje na rynku już od 2009 roku. Na początku rozpoczęliśmy działalność mając w ofercie cztery samochody do wypożyczenia. Nasza znajomość branży oraz obsługa klienta na wysokim poziomie, do której zawsze przywiązywaliśmy uwagę pozwoliła nam się rozwijać z roku na rok. Zależało nam głównie na tym, aby to klienci byli naszą główną reklamą i tak też się stało. W ciągu kilku lat wyposażyliśmy naszą flotę we wszystkie klasy samochodów tak, aby nasza oferta spełniała oczekiwania klientów. Zadbaliśmy też o to, aby samochody były regularnie serwisowanych w autoryzowanych serwisach mechanicznych w trosce o bezpieczeństwo i niezawodność w trakcie najmu samochodu. Od strony czystości również dbamy o to, aby klient dostał auto umyte i wysprzątane. 

Redakcja: W jakich miastach działa wypożyczalnia?
Ireneusz Baran: Nasza wypożyczalnia działa na terenie całej Polski. Natomiast nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Niezależnie od naszego miejsca auto możemy podstawić w każdy zakątek polski. Nasi kierowcy działają w każdym województwie. Dodatkowo nasz numer telefoniczny jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Zależy nam na tym, aby klient mógł zawsze liczyć na naszą dyspozycyjność. 

Redakcja: Jakie samochody są dostępne w waszej flocie?
Ireneusz Baran: Nasza flota składa się ze wszystkich klas pojazdów. Oferujemy auta ze skrzynią manualną, jak i automatyczną. Samochody z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi. Chcemy, aby klient miał możliwość wyboru takiego auta jak dokładnie potrzebuje. Dzięki temu znajdzie u nas nawet auto z instalacją gazową. Nasza flota składa się generalnie z nowych modeli co sprawia, że auta nie są mocno wyeksploatowane i zapewniają komfortową podróż. Dla wymagających klientów posiadamy również auta marek premium. 

Redakcja: Na czym dokładnie polega wypożyczenie auta ze sprawcy OC i czy jest to całkowicie darmowe?
Ireneusz Baran: Gdy nasze auto zostanie uszkodzone z winy innego kierowcy, wtedy przysługuje nam darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Przed dostarczeniem auta poszkodowany musi przekazać nam niezbędne dokumenty oraz informacje na temat zdarzenia drogowego, w którym auto zostało uszkodzone. Niezbędnym warunkiem do wydania auta jest potwierdzenie faktu, że uszkodzone auto jest niezdatne do dalszej jazdy. Wszystkie koszty pokrywa ubezpieczyciel kierowcy, który spowodował wypadek. Z samochodu można korzystać przez cały okres trwania naprawy lub do wypłaty odszkodowania. 

Redakcja: Czy auto zostanie podstawione pod konkretny adres oraz jak wygląda zwrot auta?
Ireneusz Baran: Auto zawsze podstawiamy pod adres, który wskaże klient. Istnieje również możliwość odbioru auta z naszej bazy. Samochód zawsze podstawiamy czysty oraz sprawny technicznie. W przypadku gdy klientowi nie przypadnie do gustu auto istnieje możliwość szybkiej wymiany auta na inne. Wystarczy tylko się z nami skontaktować a my załatwimy sprawę. Odbiór auta również odbywa się pod adresem wskazanym przez klienta. 

Wykop!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
*