Nowe biuro IT

Firma Sigma IT Consulting, specjalizująca się w tworzeniu cyfrowych rozwiązań, otworzyła nowe biuro we Wrocławiu. Chce współpracować z inżynierami oprogramowania i specjalistami z branży IT z Polski.

Sigma chce do końca 2018 roku zatrudnić we Wrocławiu do 100 inżynierów. Firma świadczy usługi w zakresie telekomunikacji, motoryzacji, obronności, energii i opieki zdrowotnej oraz sektora publicznego.

– Wrocław jest niesamowitym miastem, trochę na wzór amerykańskiej Doliny Krzemowej. Mamy u nas międzynarodowe firmy HiTech w przemyśle telekomunikacyjnym, motoryzacyjnym i innych branżach, a także wiodące uniwersytety w wielu dziedzinach technologicznych, co jest powodem, dzięki któremu można spotkać tak wielu utalentowanych inżynierów oprogramowania we Wrocławiu. Uważamy, że połączenie szwedzkiej kultury biznesowej i wartości polskich inżynierów stworzy świetną bazę pod budowę Polskiej jednostki Sigma ITC we Wrocławiu – powiedział Maciej Reutt, mianowany dyrektorem nowego oddziału Sigma ITC we Wrocławiu.

Wykop!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
*